Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Dost Sitelerimiz >> www.rihannavy.turkforumpro.com >> www.katyperryfan.turkforumpro.com

Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum!

YazarMesaj
Anabella*
Co Admin
Co Admin
Anabella*

Doğum tarihi : 04/03/95

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum! 28i1cnc10000/10000Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum! 261f97k  (10000/10000)

Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum! Empty
MesajKonu: Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum!   Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum! EmptySalı Ocak 03, 2012 6:15 pm

İlk önce kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru yazdığınızı temin edin. Doğru yazılmışsa, iki sebep daha olabilir. Eğer COPPA destekleniyorsa ve kaydınız esnasında 13 yaşından küçüğüm linkini tıkladıysanız, tarif edilen işlemleri uygulamanız gerek. Sebep bu değilse, kaydınızın onaylanması gerekebilir. Bazı mesaj panoları tüm yeni kayıtların onaylanmasını şart koşar. Giriş yapabilmeniz için ya kendiniz yada pano yöneticisi tarafından kaydınız onaylanmalıdır. Bu durumda onay gerekçesi, kaydınız esnasında size bildirilmiş olmalı. Bu doğrultuda bir e-mail aldıysanız, tarif edilen işlemleri uygulamanız gerek. Eğer böyle bir e-mail almadıysanız, verdiğiniz e-mail adresinin doğru olup olmadığını kontrol edin. Onay gerekçesinin sebebi, kötü amaçlı kullanıcıların anonim kalıp mesaj panosunu suiistimal etmelerini önlemektir. Verdiğiniz e-mail adresinin doğru olduğundan eminseniz, pano yöneticisiyle irtibata geçmeniz gerekir.
https://demilovatotrfn.yetkin-forum.com

Kayıt oldum ama giriş yapamıyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası