Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Dost Sitelerimiz >> www.rihannavy.turkforumpro.com >> www.katyperryfan.turkforumpro.com

Daha önceleri kayıtlıydım ama artık giriş yapamıyorum?!

YazarMesaj
Anabella*
Co Admin
Co Admin
Anabella*

Doğum tarihi : 04/03/95

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Daha önceleri kayıtlıydım ama artık giriş yapamıyorum?! 28i1cnc10000/10000Daha önceleri kayıtlıydım ama artık giriş yapamıyorum?! 261f97k  (10000/10000)

Daha önceleri kayıtlıydım ama artık giriş yapamıyorum?! Empty
MesajKonu: Daha önceleri kayıtlıydım ama artık giriş yapamıyorum?!   Daha önceleri kayıtlıydım ama artık giriş yapamıyorum?! EmptySalı Ocak 03, 2012 6:15 pm

Bunun en olası sebebi hatalı kullanıcı adı veya şifre girişidir (kayıt olduktan sonra aldığınız e-maile bakıp kontrol edin). Belkide pano yöneticisi kaydınızı herhangi bir sebepten dolayı silmiş olabilir. Panoya hiç mesaj gönderdinizmi? Veritabanının kapladığı alanı küçük tutmak için, mesaj göndermeyen kullanıcıların kaydı genelde belirli bir süre sonra silinir. Tekrar kaydolmayı deneyin ve tartışmalara katılın.
https://demilovatotrfn.yetkin-forum.com

Daha önceleri kayıtlıydım ama artık giriş yapamıyorum?!
1 sayfadaki 1 sayfası