Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Dost Sitelerimiz >> www.rihannavy.turkforumpro.com >> www.katyperryfan.turkforumpro.com

30 GÜN GECE - Hikayem - "EN HİT"

YazarMesaj
Anabella*
Co Admin
Co Admin
Anabella*

Doğum tarihi : 04/03/95

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 30 GÜN GECE - Hikayem - "EN HİT"	 28i1cnc10000/10000 30 GÜN GECE - Hikayem - "EN HİT"	 261f97k  (10000/10000)

30 GÜN GECE - Hikayem - "EN HİT"	 Empty
MesajKonu: 30 GÜN GECE - Hikayem - "EN HİT"     30 GÜN GECE - Hikayem - "EN HİT"	 EmptyÇarş. Ocak 04, 2012 4:52 am

30 Gün Boyunca gece oldugunu düşündüğüm bir şehir , ya hatırlarsın yada unutursun..Herkes uçakla havaalanına gidip uçağa binip akşamdan kurtulmak istiyorlardı..Ya ben ? , ben gitmeyecektim..Bu güzel alaskayı bırakmak elbette herkes için zordu..O güzel karlar .. , kar köpekleri ve onların sahipleri..İşte en sevdiğim yer burası..Çünkü burası ana vatanım..Sabah kalktıgımda buranın hep buz gibi oldugunu hissetmeye alışığım..Gidip başka bir şehirde değişik bir iklim yaşamak elbetteki ilginç gelirdi..Gece olmaya başladı..Şehir , aslında Kasabamız 30 gün gece olarak kalacaktı..Buna güneş veya ay tutulması gibi bir örnek verebilirim..Ben gitmiyorum..Gidemem,sevgili sevgilim Marty'yi bırakıp gidemem.O bir sheriff ve bende bir doktorum.Bu kasabada fazla hasta cıkmıyor ama hinede ufak tefek tıbbi yardımlara ilk ben koşuyorum..Ben bir doktorum , can kurtarırım , insanları iyileştirip onlara ilaç veririm.Peki ya beni kim kurtaracak ? Gecenin kasabamızı basacak karanlığında acaba neler neler olacak ? İçimden hiç iyi şeyler geçmiyor ama hinede gönlümüzü ferah tutmalıyız..Marty sabah kalkıp çalışan bir adam işte tam bu günün sabahı çok ilginç şeylere tanık olduk..Bir sheriff"in kurt köpeklerinin kafalarını kürekle ezmişti biri.O kanlı görüntüye daha fazla dayanamayan ben hemen kaçtım oradan..Ah lanet olası şehir efsaneleri..Saçmasapan bi teori..Bu kasaba hakkında pek iyi şeyler söylenmiyormuş-muş.30 Gün Gece olduğunda vampirler vs gelirmiş..Bunu kanıtlayacak sarışın bi kadın ve ölen vampir eşinin mumyası varmış.Kesinlikle saçmasapan birşey..Bir işim var.Ve bu kasabada iyiyim..Gitmeye niyetim yok..Benim ilgimi çekende kasabada kim varsa çekip gidiyor..Anlamıyorum-anlayamıyorum! Marty kapıyı çaldı ve selam diye seslendi..Yemek hazırdı . Mantı yapmıştım Çin Mantısı ahh şu meşhur çinliler..Neyseki marty yemeği harika buldu..Sonra yatma vakti geldi.Ah şu kadının söyledikleri acaba gerçek olacakmıydı ? Hahaha hiç inanacağım yoktu! Saat 01:00.Şafak geldi ve saat 12:00'yi geçti..Evet artık 30 GÜn Gece ! Ah hadi ne oldu nerede vampirler salakça bir iddia işte ellerinde 1 kanıtları bile "YOK".Kapımız çaldı .. Gecenin bu saatinde..Kapıya gelen Sheriff John'du.Heyecanlı heyecanlı zar zor nefes alarak konuşmaya başladı;
-Ah onlar ! onlar! nedir onlar! Tanrım ! İsa senden yardım istiyorum .. Onlar şeyler....
Bizde "ne,ne" diyip sorup duruyorduk Sheriff"e bir bardak su verdik ve onu içeri aldık...Tam o sırada dış kapımız pata küte vurulmaya başladı..Neler oldugunu anlamıyorduk..Kapının deliğinden baktık .. Bir küçük kız vardı ve kapıyı hemen açtım , üstü kan doluydu! Bana korkarak;
-Ahhh bayan Sarah annemi yediler ! Kanlıydılar ve çok aç görünüyorlardı!
Ben şaşırak ne ne demeye devam ettim..Sonra bana anlatmaya devam etti . kızı içeri alıp ona 1 bardak su verdim kendinde değil gibiydi..Gözbebekleri korkudan koskoca olmuştu.Dışarıya bakan camımızdan dışarıya doğru baktım..Dışarıda lüle lüle kar yağıyordu..En sevdiğim havaydı ama o kızın dediklerine "hala" inanmıyordum..Hem kanlı birşey ne olabilir ki ? Bir vampir mi ? ! Ah sallıyor! .. Sonra camdan bakarken gözüme birisi çarptı üstü kan dolu boyu uzun şehvetli bir adama benziyordu..Bir evin kapısını çaldı..Kapı açıldı fakat , kapı açıldığı gibi o adam kapıyı açan adama saldırdı . İçeri itti .. İçeride neler olduğunu bilmiyorum ! Belkide onlar bir terorist sürüsü felandır! Neyseki konu hakkında tek bir fikrim yok..O evden sonra karşı ev biz oldugumuza göre sıra bizde mi yani ? Evet! Sıra bizdeydi..Kapı çaldı..Sevgilim Marty kapının deliğinden baktı.Sonra heyecanlı heyecanlı , -Sarah...,Kapıdaki bir vampir.Ben "yo yo yo yo olamaz" dedim..Marty evet diyerek ısrar etti..Sonra bende kapının gözünden baktım evet koskoca dişli bir vampirdi bu..Teoriler gerçekti.Ne yapmalıydık ? Nereye kaçmalıydık ? Biz kapıyı açmadıkça vampir daha cok kızdı ve kapıya tekme atmaya başladı..Kapıya kitaplığı yasladık...Camlarımızı taşla kırdılar..Hemen yatak odasına kapattık birbirimizi..Kapıyı kırmışlardı hepsi , içeri doluşmuşlardı.Ah tanrım ! kız ile Sheriff John hala içerideydi..Umarım kaçmanın bir yolunu bulurlar..Yatak odasının çatı katına çıkabilirdik..Ampülü çektik ve çatı katına çıktık.Kimse yukarıda bir çatı katı oldugunu anlamasın diye , bir uzun ip yerine çatı kapısını ampul gibi yaptık...Çatı katına çıktık..Vampirler çoktan yatak odasına girmişlerdi..Bu çatı katı olayını bizden başka kimse bilmiyordu..Eminimki bizi bulamayacaklardı..Yanımızda tek bir yoktu..Aç kalabilirdik.Ama eğer o lanet olası vampirler giderse aşağıya inip konserve aşırabilirdik..Vampir havayı kokluyordu..Sarah ve Marty"i bulamadığı için sinirlenmişti..Hemen diğer vampir adamlarına emretti..Bizi bulmaları için...Ama....

https://demilovatotrfn.yetkin-forum.com

30 GÜN GECE - Hikayem - "EN HİT"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 30 Gün Gece
»  Umut Hikayem
»  İnternetim Olmadıgı Süreler İçerisinde Yazdıgım Hikayem Vampirler.